one plus 7 reklama

Wszystko co wiemy o nadchodzącym ,,pogromcy flagowców” czyli OnePlus 7

Firma OnePlus słynie z produkcji smartfonów, które pod względem parametrów technicznych nie ustępują niczym największym graczom na rynku takim jak Samsung czy IPhone. Konkurują one jednak z nimi głównie dużo niższą ceną. Mimo że koszt zakupu coraz to nowszych modeli z linii OnePlus jest z roku na rok droższy w niczym nie zmienia to faktu, że modele tego producenta stanowią bardzo ciekawą alternatywę dla topowych produktów konkurencji. Nie inaczej ma być z nowym modelem One Plus 7.

Co interesujące nadchodzący ,,pogromca flagowców” będzie różnił się dość znacznie od swoich poprzedników. Wszystko za sprawą nowego designu gdzie główne skrzypce odgrywać będzie duży ekran o przekątnej 6,5 cala, zajmujący całą powierzchnię frontu i pozbawiony będzie przy tym notcha.

Projektanci postanowili zrezygnować z wcięcia na froncie ekranu i zamiast niego postawili na wysuwany aparat w formie automatycznej windy, czyli rozwiązania na które coraz to chętniej decydują się również inni producenci. Dopóki na dobre na rynku nie zagoszczą rozwiązania, gdzie przednia kamera ukryta jest pod ekranem tego typu podejście stanowi całkiem rozsądny kompromis pomiędzy wyglądem a funkcjonalnością. Czy jednak taki desgin na pewno przekona do siebie poprzednich nabywców smartfonów z serii OnePlus? Tego póki co nie wiadomo.

Wiemy za to jednak, że telefon zostanie wyposażony w potrójny aparat, co ma poprawić jakość wykonywanych zdjęć. A co z możliwością podpięcia słuchawek? Już poprzednie modele zostały pozbawione gniazda słuchawkowego i sytuacja ta nie ulegnie zmianie również w przypadku OnePlus 7. Pozostaje więc zakup modeli słuchawek z łącznością Bluetooth lub zakup odpowiedniej przejściówki.

Z dostępnych informacji wynika również, że nowy OnePlus nie będzie mógł pochwalić się obecnością łączności w standardzie 5G. Ta ma być podobno zarezerwowana dla nowej linii bardziej ekskluzywnych modeli, które cenowo mają być droższe o nawet 300 dolarów.

Jeżeli chodzi natomiast o specyfikację techniczną nadchodzącego modelu to potwierdzona została obecność procesora Qualcomm Snapdragon 855, jak i ilość pamięci RAM ( 12 GB ) w jednej z dostępnych wersji urządzenia.

Na ten moment premiera One Plus 7 spodziewana jest w okolicy maja bieżącego roku.

Avatar of Robert Miroszewski

Robert Miroszewski

Piszę o technologii, gadżetach a nierzadko również o grach, które ubóstwiam w wolnym czasie. Fan produktów z jabłuszkiem. Zawodowo zajmuję się zarządzaniem projektami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *