TOP 5 pomysły na prezent z elektroniką do 300 zł

Chcesz kupić elektronikę na prezent ale masz ograniczony budżet? Zobacz nasze pomysły na prezent z elektroniką do 300 zł., dzięki którym unikniesz zakupu elektrośmieci i zaskoczysz swoich bliskich oryginalnym podejściem do podarunków.

Okres świąt jest najbardziej gorącym okresem sprzedażowym w całym roku kalendarzowym. W tym czasie kupujemy prezenty dla bliskich ale nie rzadko również dla siebie samych. To dlatego branża handlowa stara się rozciągnąć ten okres maksymalnie w czasie aby nawet najbardziej opornym klientom udzielił się świąteczny klimat.

Jeżeli w tym roku stajesz przed wyzwaniem zakupu prezentu dla entuzjasty elektroniki i masz ograniczony budżet na ten cel to sprawdź nasze propozycje. Zebrany przez nas katalog to pomysły na prezent, który jest praktyczny, trwały i często w świetnej jakości.

Jak wybrać prezent z elektroniką

Przede wszystkim musisz wiedzieć jaki sprzęt może spodobać się osobie, którą chcesz obdarować. Może być kiepskim pomysłem zakup słuchawek osobie, która ma wyszukany słuch i korzysta z profesjonalnych urządzeń. Każda osoba ma swoje własne preferencje i może zdarzyć się tak, że nasz prezent finalnie wyląduje na sprzedaż w kilka dni po świętach.

Torebki i ozdoby na prezent z elektroniką, pomysły na prezent i opakowanie
Photo by freestocks on Unsplash

Jeżeli szukasz prezentu dla osoby bliskiej, z którą masz otwarte relacje to warto zapytać co taka osoba chciałaby dostać. Prezent nie zawsze musi oznaczać niespodziankę, co może znacznie przyczynić się do tego, że trafimy w gust odbiorcy.

Pomysły na prezent

Żeby nie przedłużać, zobacz jakie pomysły na prezent proponujemy, przy założeniu, że ma to być prezent z elektroniką a Twój budżet nie może przekroczyć 300 zł.

Xiaomi Mi Band 5 na białym tle, pomysł na prezent

Xiaomi Mi Band 5

Pierwszą propozycją wartą uwagi jest opaska sportowa Xiaomi Mi Band 5, którą możecie kupić w granicach 130 – 150 zł w polskiej edycji. Jest to swego rodzaju must-have dla każdego użytkownika urządzeń Xiaomi. Dzięki opasce nasza aktywność fizyczna będzie dokładnie mierzona, co może wpłynąć na podniesienie naszej motywacji.

JBL Flip 4

JBL Flip 4

Głośnik przenośny uznanej marki JBL to prezent niemal idealny zarówno jako osobisty głośnik przenośny jak i uniwersalne urządzenie grające w domu lub biurze. Flip 4 możemy kupić w granicach 250 – 280 zł.

Google Home mini 2 na białym tle

Google Nest mini 2

Inteligentny głośnik od Google to ciekawa propozycja dla osób, które chciałyby wzbogacić swój dom o rozwiązania smart zintegrowane w platformie Google. Chociaż Asystent Google mówi już w języku polskim to niestety same głośniki jeszcze nie obsługują naszego języka. Cena: 150 – 190 zł.

Głośniki komputerowe Genesis 2.1

Głośniki Genesis Helium 2.1

Dobra głośniki to obowiązkowy dodatek do każdego komputera stacjonarnego. Te wyposażone są w system 2.1, co oznacza, że dwa głośniki wzmacniane są jednostką basową o większej mocy. Cena: 270 – 290 zł.

Huawei FreeBuds 3i

Słuchawki Huawei FreeBuds 3i

Kolejna propozycja audio w zestawieniu ale zdecydowanie warta uwagi. Słuchawki to nie zawsze trafione pomysły na prezent ale czasami mogą naprawdę ucieszyć. FreeBuds 3i można kupić na promocji w okolicach 300 zł.

Podsumowanie

Kupowanie elektronicznych prezentów to rzecz niełatwa. Zawsze warto zwracać uwagę czy sprzęt, który kupujemy aby na pewno przyda się osobie obdarowywanej oraz jest dobrej jakości. W dzisiejszym świecie ilość elektrośmieci rośnie w zastraszającym tempie więc czasami warto przemyśleć zakup dwukrotnie.