sieć 5G

PLUS ze swoim 5G jest wstanie dotrzeć do 7 milionów polaków

Operator PLUS dodał kolejne miasta do swojej infrastruktury sieci 5G, rozbudowując ją i sprawiając, że jest wstanie dotrzeć do 7 milionów polaków. Tyle osób aktualnie ma możliwość korzystania z tej nowoczesnej technologii, która zapewnia im najszybszy mobilny internet w Polsce.

Mały noworoczny prezent

1000 stacji bazowych! Z tylu stacji bazowych składa się jak dotąd infrastruktura sieci od PLUSA.

Łącznie ponad 1000 stacji bazowych z 5G to taki nasz mały noworoczny prezent dla mieszkańców PolskiJacek Felczykowski, Członek Zarządu operatora sieci Plus

Technologia 5G jest nowością, która w nadchodzących miesiącach zostanie rozpowszechniona przez wyżej wymienionego operatora. Jego celem jest dotarcie do 11 milionów Polaków i zapewnienia im dostępu do najszybszego mobilnego internetu dostępnego w Polsce. Plan operatora jest ambitny, jednak obserwując efekty ludzi pracujących nad nim, można stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem, że zostanie on wykonany.

sieć 5G 1
plus.pl

Jaki sprzęt obsługuje sieć 5G?

PLUS oferuje swoim klientom smartfony mające możliwość obsługi sieci 5G. Zakres cenowy jest na tyle duży, że każdy może sobie pozwolić na sprzęt dysponujący taką możliwością. Od najdroższych, flagowych telefonów, takich jak APPLE iPhone 12, One Plus 8 5G, po te z najniższej półki cenowej, czyli Realme 7 5G który jest nowością w ofercie operatora.

W jakich miastach dostępna jest sieć 5G?

Najnowsze miasta dodane do infrastruktury sieci Plusa to między innymi: Brzeźno, Bielany Wrocławskie, Białe Błota, Dominów, Lublin, Konstantynów Łódzki, Sieradz, Siedlce, Ostrołęka, Ciechanów, Białobrzegi, Chrzanów Duży, Czosnów, Janówek Pierwszy, Mysiadło, Nadarzyn, Nowe Iganie, Otrębusy, Płock, Radzymin, Raszyn, Podkowa Leśna, Białystok, Łomża, Suwałki, Kielce, Jamno, Zamość i wiele więcej. Pełna lista miast znajduje się na stronie operatora.

Avatar of Mateusz Beczek

Mateusz Beczek

Illustrator, grafik i pasjonat technologii. Godzinami może rozmawiać o finansach i uprawiać sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *