Hitman 3 – Powrót Agenta 47 w styczniu 2021

Agent 47 to protagonista serii Hitman, zapoczątkowanej w 2000 roku przez grę o tytule Hitman: Codename 47. Od tego wydarzenia minęło ponad 20 lat i w ciągu kilkunastu następnych dni nasz łysy zabójca zagości na naszych komputerach i konsolach kolejny raz w grze pod tytułem Hitman 3.

Hitman 3

Kolejna część cyklu z numerkiem 3, będzie kontynuacją poprzednich, odnowionych części serii, rozpoczętych w 2016 roku przez grę Hitman, która ukazywała się w epizodach.

Agent 47 specjalizuje się w zabijaniu – warto nadmienić, że jest przy tym niesamowicie skuteczny. Wraz z Dianą Burnwood ciągle kontynuują rozpracowywanie organizacji Providence i „pozbywanie się” wszystkich najważniejszych osobistości nią zarządzających.

Fabuła w grze ma być o wiele mroczniejsza niż w ostatnich częściach serii i bardziej przypominać klimatem tę przedstawioną w Hitman: Rozgrzeszenie.

Hitman
hitman.com

Rozgrywka

Sam trzon rozgrywki nie zmieni się znacząco. Dalej misje rozgrywać się będą na dużych otwartych mapach, a część z nich będzie dosyć konkretnie zaludniona. Kierując Agentem 47, nasz cel będziemy mogli zlikwidować na kilka różnych sposobów, używając do tego wszelkiego rodzaju narzędzi i zagrywek takich jak kultowe już w serii przebieranie się w ubrania osób, które zlikwidujemy. Sposobów na przejście każdej z misji będzie kilka, dzięki czemu to gracz będzie decydować, jak jego gra będzie wyglądać.

Niedawno do sieci trafił gameplay prezentujący etap mający miejsce w Dubaju. Możecie go zobaczyć poniżej.

Rewolucji w Hitman 3 na pewno nie będzie, za to twórcy prawdopodobnie postarają się zaskoczyć graczy, nowymi rozwiązaniami, które zaimplementują do rozgrywki.

PC, konsole 8 i 9 generacji

Hitman 3 ukaże się na PC (przez 12 miesięcy będzie on dostępny tylko na platformie Ephttps://www.epicgames.com/store/pl/product/hitman-3/homeic Games Store), konsole nowej 9 generacji: PlayStation 5 i Xbox Series X, a także na poprzedniczki tych konsol, czyli: PlayStation 4 i Xbox One. Premiera będzie miała miejsce już za kilkanaście dni, 20 stycznia!