Emoji w Gboard

14 000 nowych Emoji w Gboard – nadchodzi miksowanie!

W najbliższym czasie wszyscy użytkownicy aplikacji Gboard otrzymają ciekawą aktualizację. W nowej wersji będziemy mogli zmiksować ze sobą dwa różne emoji, tworząc natychmiast trzecie, które będzie połączeniem wybranych emocji.

Nowa funkcja pozwala niejako połączyć cechy jednej i drugiej wybranej Emoji, tworząc swoją własną, którą możemy natychmiast użyć np. w konwersacji. Google zaprezentowało kilka własnych pomysłów oraz zachęca użytkowników do wymyślania kolejnych, nowych połączeń.

Na ten przykład możemy połączyć emoji planeta ziemia z emoji maseczki i w ten sposób otrzymać zakażoną planetę. Innym ciekawym pomysłem może być połączenie emoji w okularach przeciwsłonecznych z płomieniami. Uzyskane w ten sposób emoji zmienia naszą buźkę w wielki płomień z okularami na nosie.

Emoji miksowanie w gboard
Źródło: blog.google.com

Możliwości miksowania emoji jest mnóstwo i tylko od użytkowników zależy w jaki sposób zostaną wykorzystane. W wyniku miksowania możemy uzyskać naprawdę ciekawe efekty.

Źródło: blog.google.com

Avatar of Robert Miroszewski

Robert Miroszewski

Piszę o technologii, gadżetach a nierzadko również o grach, które ubóstwiam w wolnym czasie. Fan produktów z jabłuszkiem. Zawodowo zajmuję się zarządzaniem projektami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *