meghan schiereck XFObcM 7KU unsplash scaled

Darmowy internet Orange! Operator oferuje 10 GB transferu z 0 PLN

Pomarańczowy operator znany jest z tego, że przy okazji różnego rodzaju okresów świątecznych przygotowuje dla swoich klientów specjalne paczki promocyjne. Nie inaczej jest też teraz — w okresie narodowych ferii zimowych, w związku z którymi klienci mogą liczyć na darmowy internet Orange. 

10 GB dla wszystkich klientów — jak uzyskać darmową paczkę transferu danych?

Darmowy internet Orange oferowany jest jako jednorazowa paczka danych, z której mogą skorzystać zarówno klienci ofert na kartę, jak i Ci płacący comiesięczny abonament. Tym razem, operator nie ominął również subskrybentów usługi Orange Flex. 

Jak otrzymać darmowy internet Orange? Osoby, które posiadają numer na kartę czy abonament, zarówno prywatni, jak i biznesowi muszą wysłać bezpłatnego SMS-a pod numer 80820 o treści PAKIET10GB. Warto nadmienić, że kod obowiązuje tylko do 31 stycznia 2020 roku. 

Z kolei użytkownicy Orange Flex muszą wpisać hasło PAKIET10GB w zakładce kody promocyjne w aplikacji mobilnej. Aktywowany pakiet będzie ważny przez 31 dni.

Paczka obejmuje także siec 5G, jeśli tylko klient posiada odpowiedni plan abonamentowy. 

Dodatkowe atrakcje z Orange

Oprócz darmowej paczki internetu pomarańczowy operator przygotował także szereg innych atrakcji. W dniach 8-14 stycznia, od 10 operator przygotuje specjalne warsztaty dla uczniów w wieku 10-14 lat. Zajęcia będą odbywać się na platformie ZOOM, a tematyka zajęć oscylować będzie wokół plastyki. 

pomarańczowy operator oferuje warsztaty internetowe oraz darmowy internet Orange - infografika
źródło: telepolis.pl

„Potrzebne jest to, co w domu znajdzie się bez problemu: karton, nożyczki, klej. Dzieci pracują samodzielnie, a komputer jest jedynie narzędziem, aby się słyszeć i widzieć. W kolejnych dniach uczestnicy zajęć wykonają teatr cieni, własną grę planszową albo zeszyt zrobiony metodą japońską”. Link do warsztatów znajdziecie pod tym adresem.

Filmy VOD za złotówkę

Dla nieco starszych osób Orange przygotował promocję w telewizji Orange. Co środę, operator udostępnia wybrane filmy za 1 PLN. Do wyboru jest 10 filmów, dostępnych do obejrzenia przez 48 godzin od momentu wypożyczenia. Filmy dostępne są w aplikacji Orange TV Go oraz na dekoderach telewizji Orange.

Miniaturka Meghan Schiereck on Unsplash

Avatar of Filip Chojnacki

Filip Chojnacki

Fan technologii w każdej postaci, lecz przede wszystkim Apple. Oprócz tego - student medycyny interesujący się futbolem, językami obcymi oraz rozwojem osobistym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *