Cyberpunk 2077 został wycofany z PS Store!

Mimo 8 lat produkcji Cyberpunk 2077 został wycofany z PS Store! Masa błędów technicznych, mnóstwo niedoróbek i gliczy, a nawet „wywalanie się” gry, to jedne z powodów takiego stanu rzeczy.

Niezadowoleni gracze zwracali grę …

Polski producent gry CD PROJEKT RED poświęcił mnóstwo czasu na wyprodukowanie Cyberpunk 2077. Niewątpliwie to najlepsza gra tego roku i jedna z najlepszych w historii. Sprzedażowy hit, cechujący się wielowątkową fabułą, ogromnym otwartym światem gry, czy świetnymi zadaniami pobocznymi. Mimo to, przez jej stan techniczny gracze nie są wstanie komfortowo zagrywać się w ten tytuł. Firma próbowała na bieżąco naprawiać błędy, mimo tego nie byli wstanie zmienić jakości gry na lepszą w tak krótkim czasie. Wielu, którzy postanowili go zakupić podjęło decyzję, żeby go zwrócić.

co nie spodobało się firmom Sony i Microsoft

O ile sam CD PROJEKT RED nie miał problemu z takim działaniem użytkowników jego produktu, tak Microsoft i Sony nie byli już tak chętni by zwracać pieniądze za wcześniej zakupiony produkt. Dlatego japoński gigant postanowił, wspólnie z polską firmą wycofać Cyberpunk 2077 z PlayStation Store. Od tego momentu tak użytkownicy konsoli PS4 jak i PS5 nie mają możliwości zakupienia gry cyfrowo.

Cyberpunk 2077 został wycofany z PS Store. Kiedy wróci?

Spekuluje się, że gra powróci do sprzedaży cyfrowej w okolicach lutego, marca. Prawdopodobnie tyle czasu producenci gry potrzebują na załatanie jej i doprowadzenie do stanu grywalności. Oficjalnie nie podano żadnej daty. Mimo to trzymamy kciuki, że wszystko się powiedzie i gra powróci do sprzedaży na PS Store, bo mimo całej tej negatywnej otoczki, która się zebrała wokół tytułu i jego producenta, niezmiennie jest to najlepsza gra tego roku, tytuł warty ogrania.