Call of Duty Black Ops Cold War

Call of Duty Black Ops Cold War – od 14 do 21 stycznia ZA DARMO

Call of Duty Black Ops Cold War pobija rekord za rekordem. Mimo tego Activision nie poprzestaje na tym i postanawia promować grę dalej. Tym razem dostaniemy możliwość zagrania w multiplayer za darmo od 14 do 21 stycznia.

Kolejny darmowy tydzień

Call od Duty to jedna z najpopularniejszych serii gier w historii. Co roku pobija kolejne rekordy sprzedaży (i nie tylko), a wiele milionów graczy zagrywa się w nią długimi godzinami. Po premierze Call of Duty Black Ops Cold War, firma ogłosiła kolejny sukces – w listopadzie sprzedano 5,7 miliona cyfrowych egzemplarzy gry, co sprawia, że tytuł pobił, aż o 7% poprzedniego rekordzistę serii, czyli Black Ops 4.

Na fali tego sukcesu w grudniu Activision postanowił udostępnić graczom multiplayer do 24 grudnia. Promocja oferowała rozgrywkę we wszystkich trybach.

Od 14 do 24 stycznia – tryb wieloosobowy Zombie za darmo

Call of Duty Black Ops Cold War
callofduty.com

Tym razem postanowiono zaoferować graczom tryb multiplayer Call of Duty Black Ops War w trybie Zombie – pierwszy raz w historii! Pozwala on grupce graczy na walkę z hordami zombie. Ich zadaniem jest odparcie ataków nieumarłych nazistów. Po powaleniu gracz może zostać reanimowany. Sam tryb oferuje nieskończoną liczbę rund, przy czym każda kolejna ma zwiększony poziom trudności. Gra kończy się, gdy każdy uczestnik umrze. Sam tryb jest bardzo popularny, a pierwsza jego wersja pojawiła się w części piątej Call od Duty World at War.

Dla Polaków na pewno dodatkowym atutem jest to, że rozgrywka toczyć się będzie między innymi na terenie Polski. Niewątpliwie warto zapoznać się z grą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *