Apple Store

Apple może pokazać nowy produkt już 8 grudnia

W sieci pojawiły się plotki i przecieki na temat nowego produktu, który być może zostanie zaprezentowany przez Apple już 8 grudnia jako tzw. December surprise.

Jak podaje MacRumors, Apple przesłało informacje do swoich serwisów o zmianach w usłudze Apple Care. Podobne informacje Apple wysyła do swoich serwisów właśnie przy okazji premiery nowych produktów, tak było przy iPhone 12 oraz przy ostatniej prezentacji procesorów M1.

Apple Care zapowiada nowy sprzęt

Niestety nie wiemy o jaki produkt może chodzić, jednak sądząc po wcześniejszych przeciekach możemy wskazać pewnych podejrzanych. Już przy okazji premiery iPhone 12 mówiło się o nowym produkcie zwanym AirTag, nowych słuchawkach AirPods Studio – tym razem nausznych, przeznaczonych dla profesjonalnych muzyków, nowym Apple TV z funkcją konsoli do gier lub nowych wersjach dousznych AirPodsów.

Czymkolwiek będzie (o ile będzie) ten nowy produkt, będzie miał wsparcie w postaci Apple Care a więc prawie możemy być pewni że chodzi o nowy sprzęt a nie nową usługę.

Nowy event w grudniu?

Bez odpowiedzi pozostaje również pytanie o formę komunikacji nowego produktu. Raczej nie zakładałbym, że Apple zaprosi nas na nowe show w grudniu więc być może premiera będzie wyglądała podobnie do tej, którą otrzymały słuchawki AirPods Pro. Finalnie więc może się skończyć na notce prasowej wraz z mailingiem do klientów sklepu Apple.

Photo by Matt Reiter on Unsplash

Avatar of Robert Miroszewski

Robert Miroszewski

Piszę o technologii, gadżetach a nierzadko również o grach, które ubóstwiam w wolnym czasie. Fan produktów z jabłuszkiem. Zawodowo zajmuję się zarządzaniem projektami.

1 Comment

  1. […] kilka dni przed premierą AirPods Max w sieci pojawiły się spekulacje odnośnie niespodzianki, która może się pojawić od Apple już 8 grudnia. Dziś wiemy już, że […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *