AirPods Max

Apple zaprezentowało AirPods Max, słuchawki za prawie 3000 zł

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami Apple zaprezentowało AirPods Max, czyli nowe nauszne słuchawki przeznaczone dla profesjonalistów. Już od dziś można je zamawiać na stronie Apple.

Na kilka dni przed premierą AirPods Max w sieci pojawiły się spekulacje odnośnie niespodzianki, która może się pojawić od Apple już 8 grudnia. Dziś wiemy już, że wszystkie plotki się potwierdziły i na stronie Apple możemy zobaczyć reklamę nowych słuchawek.

Wcześniejsze przecieki i plotki mówiły o AirPods Studio, jednak docelowa nazwa produktu to AirPods Max. Profesjonalne słuchawki nauszne, przeznaczone dla profesjonalistów oraz dla osób szukających niesamowitych wrażeń dźwiękowych.

Słuchawki, które narobią hałasu

Najnowsze słuchawki od Apple oferują znacznie więcej niż douszne AirPods Pro. Wśród funkcjonalności znajdziemy dźwięk w jakości Hi-Fi, aktywną redukcję hałasu, tryb kontaktu (znany z AirPods Pro), dźwięk przestrzenny, oraz unikalny design.

Apple AirPods Max
Źródło: apple.com/pl/

AirPods Max stawiają na dopasowanie

Słuchawki mają charakteryzować się ponadprzeciętnym stopniem dopasowania do użytkownika. Wokół uszny materiał ma tworzyć wyizolowaną przestrzeń, która pozwoli na tworzenie doskonałej wiązki akustycznej dla ucha.

Górna opaska słuchawek została wykończona siateczkowym materiałem, który ma umożliwiać optymalny przepływ powietrza a także odpowiednio wyważyć słuchawki. Rama Max’ów została stworzona ze stali nierdzewnej, którą następnie owinięto miękkim w dotyku materiałem. Górną całość dopełniają teleskopowe ramiona prowadzące do nauszników wykonanych z anodyzowanego aluminium.

AirPods Max dostępne są w pięciu kolorach: białe, czarne, niebieskie, czerwone i zielone.

Niesamowite wrażenia dźwiękowe

AirPods Max mają wyróżniać się niesamowitą jakością dźwięku, która w połączeniu z najlepszym systemem redukcji dźwięków z otoczenia może dać rzeczywiście fajne efekty. Słuchawki wyposażono w sześć mikrofonów zewnętrznych, które analizują dźwięki dochodzące z otoczenia i na tej bazie projektują wiązkę dźwięku neutralizującą wszelkie zakłócenia.

W słuchawkach znajdziemy również to, czego każdy profesjonalista oczekuje od urządzeń tej klasy, czyli wysokiej jakości przetwornik dynamiczny o szerokim paśmie przenoszenia.

AirPods Max
Źródło: apple.com/pl/

W obydwu nausznikach znajdziemy znane już czipy Apple H1 a także skomplikowaną konstrukcję akustyczną, która ma się przełożyć na przełomowe możliwości dźwięku obliczeniowego.

AirPods Max – cena i dostępność

Słuchawki są dostępne w Polsce i możemy zamawiać je już dziś w przedsprzedaży. Przewidywany czas rozpoczęcia wysyłek planowany jest na 15 grudnia. Za AirPods Max musimy zapłacić 2799 zł a kupując w Apple Store online uzyskamy darmową dostawę oraz darmowy grawerunek.

Avatar of Robert Miroszewski

Robert Miroszewski

Piszę o technologii, gadżetach a nierzadko również o grach, które ubóstwiam w wolnym czasie. Fan produktów z jabłuszkiem. Zawodowo zajmuję się zarządzaniem projektami.

2 Comments

  1. […] Świeżo zaprezentowany produkt Apple, którego premiera odbiła się szerokim echem (nie oszukujmy się, głównie za sprawą astronomicznej ceny) będzie wymagać iOS 14.3, aby zostać wykrytym przez nasz telefon. Nowe słuchawki wspierają między innymi funkcje takie jak Spatial Audio, Aktywne wyciszanie otoczenia, adaptujący equalizer. Więcej o słuchawkach AirPods Max możecie przeczytać tutaj. […]

  2. […] — data premiery pozostaje niezmienna. Przypomnijmy, że Apple, ostatnio zaprezentowało AirPods Max — wybitnie dobrze wykonane nauszne słuchawki charakteryzujące się wysoką jakością […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *