O nas

O Digital Shark

Digital Shark to niezależny serwis o tematyce technologicznej. Swoje początki czerpie z szerokiej sfery blogowej nurtu tech, gadżetów i szeroko rozumianej nauki. Na portalu znajdziesz aktualności, felietony, testy, recenzje a także zapowiedzi i analizy rynkowych przecieków.

Na łamach Digital Shark publikujemy codzienną dawkę informacji pomagając zrozumieć szybko rozwijający się świat technologii. Naszym celem jest być opiniotwórczym medium dla osób szukających sprawdzonych informacji technologicznych.


Autorzy

Digital Shark tworzą twórcy, dla których odkrywanie świata technologii to wciąż fascynująca codzienność. Nasze teksty kierujemy do ludzi tak samo zafascynowanych gadżetami i elektroniką co my ale także do tych, którzy szukają po prostu praktycznych informacji na co dzień.

Robert Miroszewski redaktor naczelny Digitalshark

Robert Miroszewski

Redaktor naczelny, project manager, interesuje się technologią, gadżetami a także szeroko rozumianymi mediami.

Filip Chojnacki redaktor na digitalshark

Filip Chojnacki

Fan technologii w każdej postaci, lecz przede wszystkim Apple. Oprócz tego – student medycyny interesujący się futbolem, językami obcymi oraz rozwojem osobistym.

Władysław Wituszyński redaktor na Digitalshark

Władysław Wituszyński

Entuzjasta technologii, student i praktykujący tester oprogramowania. Interesuje się grafiką cyfrową oraz malarstwem.

Mateusz Beczek redaktor na Digital Shark

Mateusz Beczek

Illustrator, grafik i pasjonat technologii. Godzinami może rozmawiać o finansach i uprawiać sport.


Digital Shark to nowe medium, które dopiero rozwija swoje możliwości na polskiej scenie technologicznej, dlatego szukamy nowych talentów do naszej redakcji. Jeżeli interesuje Cię tworzenie treści na temat technologii, nauki, elektro-mobilności lub dziedzin pokrewnych to sprawdź możliwość dołączenia do nas:

Jesteśmy też w social media!

Możesz być zawsze na bieżąco śledząc nas na naszych kanałach w social media. Odpowiednie linki znajdziesz na samej górze naszej strony. Wspieraj nas dołączając do grona stałych czytelników.